Říjen 2012

Favorite(:

31. října 2012 v 7:57 | *Katherine* |  → Dear Diary←
Hej Slusts? ;)
Víte, co se mi včera stalo? Jdu si po odlehlé cestičce na praxi a sluchátka v uších na plný pecky... Fakt jsem si myslela, že tam nikdo nemůže jít, tak jsem si zpívala a tancovala a pak okolo mě projeli kluci na kole s výbuchem smíchu :D :D Tak co už... A dostala jsem 1 z matiky ze čtvrtletky... Nejsem borec? :D :D .... Jo a potřebuju poradit... Škola nám umožnila jet na praxi na 4 týdny do Londýna za prachy asi by jsme dostali tak 40 000Kč.. Jo zní to všechno mazaně... ale já mám kluka.. Už rok a 3 měsíce... A prostě bojím se to riskovat... Já vím, že když mě miluje, tak na mě počká, to jo, ale já to asi nevydržím.. Co byste udělali vy??? :)
Jo a ještě jsem našla MAZEC videa, která stojí na zkouknutí.. Jestli znáte The Vampire Diaries, Hunger Games, Harryho Pottera nebo Stmívání, tak se určitě koukněte :) Já na to čumím každej den :D :D ! (blázen :D ) a napište, který se vám nejvíc líbí :)


Justin Bieber :)

30. října 2012 v 10:17 | *Katherine* |  ~Drbárna
Táák děvčata moje! (:
Zdrbnem Justina?? :D Ne :) dělám si srandu :) Ale jenom by mě zajímal váš názor na něho :)
Můj je asi takovej: Nesnáším, když o něm někdo říká, že je buzík atd... Já vím, že jsem to jednou už psala, ale prostě takový lidi nesnáším, co odsuzujou druhý podle vzhledu! A budu se v tom opakovat pořád!!! Prostě není to fér.. Já nepatřím mezi jeho fanynky.. Jako líbí se mi, i si poslechnu jeho písničky, ale nejsem do něj blázen.. Ale zase chápu holky, co jo. Já jsem byla blázen do hodně celebrit :D takže tohle chápu :) Mrzí mě, že se rozešli se Selenou. Podle mě se k sobě hodili :) Moje nejoblíbenější písnička od něj je asi Boyfriend :)

A váš názor? :)
Všechno, co máme na srdci♥

29. října 2012 v 19:13 | *Katherine* |  ♫Kecárna♫
Bitches?
Můj blog se jmenuje Katherine radí.. Sice nevím, co bych vám mohla radit, ale když tak to můžete zkusit. Myslím, že jsme všechny pubertální holky s docela podobnýma problémama, tak je aspoň můžeme řešit spolu.. Někdy si totiž připadám sama.. Chybí mi nejlepší kámoška, takže všechny svoje problémy prostě nemám s kým řešit.. ale klidně mi sem posílejte aj nějaký dobrý videa nebo písničky :) Cokoliv! Nebo připomínky k blogu! :) Prostě kecárna.. Kapiš? :)

Affs ;)

29. října 2012 v 12:25 | *Katherine* |  My Bitches? Chcete být AFFS?
Hi my little bitches!

Kdo chce se mnou spřátelit, tak pište sem :) beru všechny! Ale: NESNÁŠÍM, KDYŽ NĚKDO POVAŽUJE SPŘÁTELENÍ JAKO: OBÍHÁM AHOJ! Ne to opravdu ne! Chci, aby vás moje články zajímaly, aby jste třeba přidali nějaký plnohodnotný komentář :) A nechcu po vás žádná kritéria jako obýhat jednou za týden a napsat tolik a tolik komentářů... :) prostě všechno je na vás! Zbožňuju vás :*

Co je "drbárna" v mým podání?

29. října 2012 v 11:51 | *Katherine* |  ~Drbárna
Drbárnou jsem myslela, že sem vždycky hodím nějakou fotku celebrity nebo prostě nějaké fiktivní postavy a vy mi o ní napíšete svůj názor :) Upozorňuju, že nepatřím mezi kritičky: takže se u mě nedočtete jací jsou One direction buzíci a Justin Bieber to samý... Prostě podle mě prostě každej má právo na to, aby vypadal jak chce a když se to někomu nelíbí, tak ať se prostě nekouká no?! Nemám pravdu?! :)

Who am I?

29. října 2012 v 11:48 | *Katherine* |  → Dear Diary←
Hello Bitches! :)
Asi by vás zajímalo, kdo jsem! Kdybych to měla shrnout do jedné věty, zněla by asi takto: Obyčejná holka, co se snaží být neobyčejná!
Ale řekněte mi, kdo se v dnešní době nesnaží vyniknout. Občas si připadám méněcenná, když okolo sebe vidím plno krásných a štíhlých holek v reklamách a v časopisech.. Sice vím, že jsou různě poupravovány, ale stejně... Když mi je nejhůř, tak mi ty jejich bezchybný ksichtíky moc nepomáhají.. A proto se musím naučit přežít taková jaká jsem. Jsem na sebe pyšná :) Taky by jste měli být! ;)
Only BITCHES can live forever!